KLÄDHÄNGARE, barock stil, 1800-talets slut.

Rikt utskuren trä dekor med siden fält. Ribbor i järn. L 140, b 35, h 173.

Slitage, repor, maskstunget.

Lähtöhinta
4 000 SEK