MINIATYRBYRÅ, 1800-tal.

MINIATYRBYRÅ, 1800-tal.

Brunbetsad med 12 små utdragslådor. L 23, b 14,5, h 27,5.

Slitage, repor, rispor.

Lähtöhinta
1 200 SEK