274916

HERRARMBANDSUR, Omega Genève Automatic med armband 18k guld. Tot.vikt 54g.

Automatisk, silverfärgad urtavla med streckad index, datum, plexiglas. Diam 3,9. Armband, korridorlänk, l 19.

Slitage. Bucklor. Plexiglas med repor. Ej funktionstestad. Armband med kraftigt slitage. Armband med kraftigt slitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK