275173

RING, 18k vitguld med 28 briljantslipade diamanter, 0.5 ct enl gravyr, Guldfynd, 1900-talets sista kvartal. Vikt 5 g.

Mästarstämpel GFAB. Kvalitet ca H/S1. St 17,5/55.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK