275257

ARMBAND 18k guld, med 5 berlocker, var av 3 18k guld, bl a Aliansguld Bäckman & Co, Hägersten 1972. Tot vikt 46,7 g.

X-länk, Aliansguld Bäckman & Co, Hägersten 1972. Berlocker bl a i form av katt 18k guld, väska 9k guld, ekolon 18k guld, lyckta 14k guld, lilla sten 18k guld. Omkrets ca 20.

Smärre bucklor. Bruksslitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK