SKRIVBORD, Hadar Schmidt, 1950-tal.

Fanerat med bl a jakaranda, svärtade ben. Två hurtsar med lådor. Brickmärkt. L 236, b 100, h 75.

Slitage. Fanérskador. Repor. Blekt skiva. Fläckar på skivan. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
8 000 SEK