PARTI RYSKT SILVER, 3 delar. 1800-tal. Vikt ca 183 g.

Dosa med dekor i niello. Stadsmotiv. Moskva, 1874. L 10,5x5,5. Pennkniv, Tallin, 1846. L 14. Mynt i kedja. 1818. Diam 3,5.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK