SENAPSBURKAR, 2 st, silver, Frankrike resp England, 1800-1900-tal.

Genombruten dekor med svängt resp uppsvängt handtag, blå glasinsatser. H 5-9. Två engelska senapsskedar medföljer. L 9-9,5.

Slitage, smärre bucklor, nagg.

Lähtöhinta
1 800 SEK