BESTICKSERVISDELAR, 9 st, silver, bla GAB 1900-talets första hälft resp Johan Fredrik Björnstedt, Stockholm 1822.

Modell svensk spets samt gammal svensk. Såssked, 2 matskedar, matgaffel, 2 teskedar, kaffesked, 2 mockaskedar.

Slitage, namngravyr på flera delar.

Lähtöhinta
400 SEK