ASKFAT, 21 st samt CIGARETTHÅLLARE, porslin, Bing & Grøndahl, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Polykrom dekor. Askfat, l 9,5, b 9,5. Cigaretthållare, h 11.

Bruksslitage. Cigaretthållare med spricka.

Lähtöhinta
1 500 SEK