BORD, sengustavianskt, omkring år 1800.

Mahogny. Halvmåneformad med fällbar klaff. Nedåt avsmalande ben. L 49,5x2, b 96, h 76.

Slitage, repor, fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK