Piero Fornasetti

(Italia, 1913-1988)
Piero Fornasetti
(Italia, 1913-1988)

FISKTALLRIKAR, 5 st, porslin, "Floralia", Fornasetti, Italien, 1900-tal.

Olika motiv med florala element, bakomliggande landskapsdekor. Diam 26,5.

Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet