TELEFON, "KÖBENHAVNS TELEFON AKTIESELSKAB", 1800/1900-tal.

Metall och bakelit. H ca 30.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK