PARTI SILVER, 7 delar, bla St Petersburg 1850, totalvikt ca 850 gram.

Fat med dekor i nyrokoko, fat, GAB, cocktailbägare, Borgila, gräddkanna, CF Carlman, ett par saltkar av bakelit med silverinläggningar, GAB, cigarettbägare med sockel av bakelit med silverinläggningar. H 1,5-17.

Slitage, smärre bucklor, cigarettbägaren med lös och skadad sockel. Flera delar med graverade initialer.

Lähtöhinta
3 000 SEK