KAFFESERVIS, 28 delar, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen.

Blond: 12 assietter. Halvblond: 13 kaffekoppar på fat, sockerskål, gräddkanna. Ribbad kant: bladformat skålfat.

Slitage. Lagningar. Nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK