SOFFA samt STOLAR, ett par, biedermeier, 1800-tal.

Björk, genombruten ryggbricka, sabelben. Klädsel av blått tyg. Stolarna sign "OBS H". Soffans l 115.

Bruksslitage, sprickor, maskstugna, renoverade samt kompletterade, senare klädsel.

Lähtöhinta
3 000 SEK