VIKSKÄRM, orientalisk, 1900-talets första hälft.

Ramverk med skuren dekor. Infällningar i form av blommor samt fåglar. H 171, b 2 x 54.

Slitage, lagningar, mindre skador, sprickor, ytsmuts, omarbetad.

Lähtöhinta
1 500 SEK