SPEGEL i silverram, 1900-tal.

SPEGEL i silverram, 1900-tal.

Ram med hamrad yta. Krönt av kunglig krona. Spegelglas med fasad kant. Bordsstöd. 46 x 36.

Bruksslitage. Smärre repor. Inga stämplar. Krona ej i silver.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift Sofiero Slott.

Lähtöhinta
4 000 SEK