Carl Ludwig Bille

(Tanska, 1815-1898)
Carl Ludwig Bille
(Tanska, 1815-1898)

CARL LUDWIG BILLE, olja på duk, sign o dat 1870 (?).

Segelfartyg på havet. 26 x 40.

Mindre krackeleringar. Obetydliga färgbortfall. Retuscher. Oxiderad fernissa.

Lähtöhinta
6 000 SEK