Louis Belanger

(Frankrike/Sverige, 1756-1816)
Louis Belanger

BELANGER LOUIS, akvarell, sign.

Hus vid fors. 25 x 31.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
8 000 SEK