MATSALSBORD, 3 delar, Regency-stil, sekelskifte 1800-/1900-tal.

Mahogny. Mittendel med klaffar, l 59, b 94, h 72. 2 klaffar a' 44,5. Två lösa delar på vardera fyra ben, l 61. Tot. l. 270.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK