Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

VÄSKA Paco Rabanne. 1900-talets slut.

Beige med bruna skinndetaljer. L 36, h 18.

Bruksslitage. Smärre fläckar. Nötmärken.

Lähtöhinta
1 200 SEK