MATTA, semiantik Yomoud. 406x246,5.

Rödmelerad botten med täta rader av polykroma göls. Benvit huvudbård med stiliserade blommönster.

Ställvis hårt slitage, fläckar, lagningar, smärre skador. Något avkortade sidor.

Lähtöhinta
4 000 SEK