FISKFAT, 2 st, flintgods. Göteborg, tidigt 1900-tal.

I form av fiskar med glasyr i rosa, blått och grått. L 53 resp 64.

Krackelyrer, mindre nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK