SKÅP, barock, 1700-tal.

SKÅP, barock, 1700-tal.

Ek. På höga ben. En dörr framtill döljandes hyllinredning. L 104, b 36, h 130. Nyckel finns.

Senare bakstycke samt underrede. Slitage, torrsprickor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK