SOFFBORD, Johannes Andersen, Silkeborg, Danmark 1960-tal.

Palisander, utdragsskivor i sarg en med svart laminatskiva och en med palisanderfaner. Brickmärkt. L 160 B 60 H 51.

Slitage. Fläckar.

Lähtöhinta
2 500 SEK