283593

VASER, två st, glas, Orrefors samt Bertil Vallien, Boda Åfors, sign. 1900-tal.

Orrefors, avlång form, slipad dekor, h 28, Beril vallien, Boda-Åfors, slipad samt matt dekor, h 18,5.

Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK