BESTICKSERVISDELAR, 45 st, silver, GAB, Stockholm, 1950/60-tal. Vikt 1 575 g.

14 smörgåsgafflar, 15 matgafflar, 15 matskedar samt 1 såssked.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK