Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
283919

BAROMETER samt SKEPPSUR, mässing, Schatz Tyskland 1900-talets andra del.

Firma Schatz. Skeppsur, Royal Mariner m alarmfunktion, diam 18. Nyckel finns.

Mindre bruksslitage, barometern m fläckar på sidan. Nyckel medföljer till uret. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK