LITOGRAFISKA TRYCK, häfte 1-105, ur M och W von Wright, Svenska fåglar, A Börtzells, Stockholm, 1920-tal.

Ca 350 fågelbilder. Bladstrl 39 x 29.

Slitage, gulnade, ej genomgånga. Häften med skador.

Lähtöhinta
4 000 SEK