SKÅL PÅ FOT, silver, Gustav Möllenborg, Stockholm, 1844. Vikt 355 g.

Rund fot med rikt dekorerad skål. H 15

Slitage. Mindre bucklor. Skålens kant med smärre bristningar.

Lähtöhinta
1 800 SEK