BESTICK, 21 del, silver, mestadels GAB, Stockholm 1920-/1930-tal. Vikt ca 268 g.

Modell Vasa och Spets, omfattande 11 (6+5) kaffeskedar samt 10 kaffeskedar. L 12 och 11.

Slitage. Graverade monogram.

Lähtöhinta
1 000 SEK