Joel Mila

(Ruotsi, 1895-1985)
Joel Mila
(Ruotsi, 1895-1985)

JOEL MILA, olja på duk, sign o dat -39.

Landskap med hus. 43x53.

Slitage och krackelyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet