LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Ceson, Göteborg 1987.

830. Avsmalnande skaft. Rund fot. Slät modell. H 17.

Slitage. Obetydliga repor och slagmärken.

Lähtöhinta
1 200 SEK