Niels Frederik Schiöttz-Jensen

(Tanska, 1855-1941)
(Tanska, 1855-1941)

NIELS FREDERIK SCHIÖTTZ-JENSEN, olja på duk, sing och dat Anticoli 1925.

Landskaps vy från Italien. 43 x 62.

Krackeleringar. Mindre ytsmuts.

Lähtöhinta
4 000 SEK