OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, otydl sign och dat.

Vinterlandskap med figur och ko vid hus. 29 x 38.

Krackeleringar. Oxiderad fernissa/ytsmuts. Fläckar. Dåligt spänd duk.

Lähtöhinta
2 000 SEK