SOFFA, modell 1100, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, 1960-tal.

Tresits, körsbär med rotting i ryggen, lösa plymåer. L ca190.

Omfattande skador på plymåer och klädsel. Stomme med slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK