GOLVLAMPA "PH 80" Poul Henningsen för Louis Poulsen, 1900-talets andra hälft.

Vita plastskärmar samt röd reflektor. Kromad fot. H 131. Etikettmärkt.

Slitage, repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK