SMULSKYFFEL, England samt FISKSPADAR, 2 st, silver. Tot vikt skyffel samt fiskspade, 342 g.

Smulskyffel, Sheffield. Fiskspade, Danmark, 1911. Fiskspade, nysilver, GAB, 1800-talets slut.

Mindre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK