VASER, ett par, mässing, cloisonne, Kina tidigt 1900-tal.

Balusterform, rik floral dekor med fåglar. H 28.

Slitage, emaljskador, smärre påmålningar, en med buckla.

Lähtöhinta
5 000 SEK