MATGRUPP, 7 delar, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, Sverige, 1900-talets andra hälft.

Furu. Fyra stolar samt två karmstolar, samtliga med flätad sits. Matbord l 190, b 95, h 70. Delvis etikettmärkta.

Bruksslitage, märken. Bord med lacksskador.

Lähtöhinta
4 000 SEK