Okänd konstnär 1800-tal

Okänd konstnär 1800-tal

OKÄND KONSTNÄR 1800-TAL, olja på pannå, ej sign.

Kvinnoporträtt. 26x35.

Krackleyrer. Smärre skador.

Lähtöhinta
4 000 SEK