GUNGSTOL med FOTPALL, senempire, 1800-talets mitt.

Mahogny. Skuren dekor. Klädsel i blått läder.

Smärre fanerskador. Senare omklädd. Klädsel med slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK