HÖRNSKÅP, 1800-tal.

HÖRNSKÅP, 1800-tal.

Två delat. Vitmålat. Överdel samt underdel med dörrpar, bakomliggande hyllplan. L 80, B 50, H 216. Nyckel finns.

Senare renoverat och kompletterat. Kraftig färgslitage. Sprickor. Nyckeln sitter fast i lås. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK