Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

GLASSERVIS, 27 del, Murano, 1900-tal.

Bruntonat glas med lila fasetterad fot. 2 karaffer (saknar proppar) H 29, 4 cocktailglas, 5 rödvinsglas, 6 vitvinsglas, 6 starkvinsglas samt 4 likörglas.

Smärre repor. 1 glas med litet nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK