BYRÅ, rokokostil, Italien, sent 1900-tal.

Fanerad med valnöt. Riklig intarsiadekor. 3 lådor. Beslag av mässing. Svängd form. Tassfötter. L 63. B 35. H 63.

Krackeleringar. Mindre repor. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK