289012

GOLVUR, England, 1800-talets första hälft.

Fanerad med mahogny. Bemålad urtavla märkt Ja:s Galloway, Leeds. Uppsvängt krönt. Lod finns. H 236.

Fanerskador. Lösa delar. Pendel saknas. Lås i dörr saknas. Sprickor. Bakben saknas. Visare defekt. Funktion garanteras ej.

Lähtöhinta
5 000 SEK