SERVIS, 46 delar, "Lotus Gul", porslin, Gustavsberg, 1950/60-tal.

5 mattallrikar, 9 förrättstallrikar, 12 assietter, 6+6 kaffekoppar med fat, 4 kaffefat, gräddkanna, sockerskål, såsskål samt serveringsfat.

Bruksslitage. Enstaka delar med nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Timepieces 655

108. Jaeger-LeCoultre, Master Grand Réveil, ca 2007.
Lähtöhinta
160 000 - 180 000 SEK
Tarjoushistoria
140 000

tarjouksesi
Reilu varoitus
135 000

tarjouksesi
Tarjous päättyi
Reilu varoitus
130 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
140 000 SEK