PROVDOCKA, Frankrike, "Idéal" 1900-talets mitt.

Jardin des Modes, 11 rue S-Florentine. Paris. Träfot, ställbart nätverk i metall. H ca 150, ställbar.

Bruksslitage, enstaka knäppknappar defekta.

Lähtöhinta
2 000 SEK