291408

SYSKONRING, 18 k, svenska stämplar, med 2 briljanter 0.30 ct samt mindre briljanter 0.04 ct. Total vikt ca 3 g.

Ringstrlk 16/50.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK